תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פותחים שנה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן

4/09/2019
הגדל

ראש הממשלה בנימין נתניהו פתח את שנת הלימודים באלקנה יחד עם שר החינוך הרב רפי פרץ וראש ה ו מעצה אסף מינצר. ראש הממשלה קיבל בברכה את תלמידי כיתות א' החדשים בבית ספר "כרמים", ואף חנך בית ספר למצטיינים על שם אחיו, יוני נתניהו הי"ד.

 

 

 

 

 

גוש עציון

10,000 תלמידי גוש עציון התחילו השבוע את שנת הלימודים, מתוכם 550 נכנסו לראשונה לכיתה א'. הנשיא ראובן רובי ריבלין הגיע יחד עם ראש המועצה שלמה נאמן לפתוח את שנת הלימודים בישיבת "מחניים" במגדל עוז, בה למד דביר שורק הי"ד.

 

גוש עציון

 

 

בנימין

ח"כ ניר ברקת הגיע למועצה האזורית מטה בנימין לפתוח את שנת הלימודים בבית הספר ״תל״י אדם ועולמו״ ביישוב אדם, יחד עם ראש המועצה ישראל גנץ. 27,300 תלמידים החלו השנה את לימודיהם בבתי הספר והגנים במועצה ועוד 9,000 פעוטות ישחקו ויתרוצצו במעונות לגיל הרך ביישובים. במועצה מציינים כי ישנה עלייה של 9% מכמות התלמידים לעומת שנה שעברה.

בנימין

 

הר חברון

השבוע החלו את שנת הלימודים במועצה האזורית הר חברון 4,000 תלמידים, עלייה של 8% לעומת שנת הלימודים הקודמת. ראש המועצה יוחאי דמרי השתתף בפתיחתה של אולפנה אקסטרנית חדשה ביישוב סנסנה שלראשונה נותנת מענה לתלמידות מהר חברון שעד כה נאלצו לחפש אולפנה עם פנימייה מחוץ לאזור. 

הר חברון

 

אורנית

ח"כ גדעון סער פתח את שנת הלימודים תש"ף במועצה המקומית אורנית. יחד עם ראש המועצה ניר ברטל, נפגשו עם ילדי גן חרצית ותלמידי כיתות א' הנרגשים בבית ספר "גוונים". 2,700 ילדי הישוב חזרו השבוע לגנים ולבתי הספר. 

אורנית

 

בקעת הירדן

1,800 תלמידי הבקעה התחילו השבוע את שנת הלימודים בבתי הספר, מתוכם 7 כיתות א' חדשות עם 151 תלמידים נרגשים. 500 ילדים נוספים ייהנו השנה במעונות לגיל הרך. ראש המועצה דויד אלחייני פתח את שנת הלימודים בגן ילדים במושב נתיב הגדוד..

בקעת הירן

 

מגילות ים המלח

בבית הספר היסודי "מגילות" שבקיבוץ קלי"ה פתחו את שנת הלימודים בברכת ראש המועצה אריה כהן שדיבר על חשיבות הלימודים והחינוך. במגילות ים המלח נפתחו השנה 9 גני ילדים, כך שכיום ישנו בכל יישוב גן לגילאי 3-5 ועוד 2 גני חט"צ אזוריים - גנים שעובד בצמוד לכתה א'. 47 ילדי כיתה א' פתחו את השנה יחד עם 233 התלמידים בבתי הספר במועצה.

מגילות

 

קדומים

ראש המועצה המקומית קדומים ויו"ר מועצת יש"ע חננאל דורני בירך בפתיחת שנת הלימודים את ילדי גן "סנונית" במועצה. בקדומים החלו השבוע את הלימודים 400 ילדי גנים ו-750 ילדי בית ספר יסודי. כמו כן, באולפנה האזורית אמי"ת להב"ה ילמדו השנה 800 בנות מרחבי השומרון ובישיבה התיכונית בני חיל ילמדו 100 תלמידים.

קדומים

 

בית אל

2,500 תלמידים יחלו שנת הלימודים במועצה המקומית בית-אל. התלמידים ילמדו ב-87 כיתות, כאשר 6 כיתות מתוכן הן כיתות א'. ראש המועצה שי אלון פתח את השנה בבית ספר באשכול גני הילדים במועצה שם שוחח עם הקטנטנים ועם הצוותים החינוכיים. 

בית אל
 

אריאל

בבירת השומרון החלו השנה את הלימודים 3,849 תלמידים במוסדות החינוך השונים, מתוכם 13 כיתות א' סה"כ בעיר. בנוסף, 983 ילדי גנים מתחילים את השנה ב-38 גנים. ראש העיר אלי שבירו חנך 2 גנים חדשים בעיר בקביעת מזוזה. 

אריאל

 

 

גבעת זאב

בשנת הלימודים תש"ף לומדים בגבעת זאב 2000 תלמידים ב-7 בתי ספר יסודיים, חטיבת ביניים אחת ובית ספר לחינוך מיוחד מכיתה א' ועד י"ב. השנה נפתחו במועצה 16 כיתות א', לעומת 12 כיתות א' שהיו בשנה החולפת. ראש המועצה יוסי אברהמי פתח את שנת הלימודים בברכת הצלחה בלימודים בטקס של בית הספר המאוחד. 

גבעת זאב
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד