תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הצהרה משותפת אחת

הגדל

בהפגנת מועצת יש"ע ומטה מאמץ בתחילת השבוע מול מלון קינג-דיוויד מירושלים יצא יו"ר המועצה  דני דיין נגד "הסכם העקרונות" המתגבש ואת "ההצהרה המשותפת" בין אולמרט לאבו בלוף אותם הם רוצים להשיג בועידת אנאפוליס.

"לנו יש הסכם הצהרה משותפת  אחת"  - אמר דיין – "הצהרה משותפת לכל דורותיו של עם ישראל: ארץ ישראל כולה שלנו".

הנה קטע מדבריו:

"קיווינו שלא נצטרך לצאת שוב לרחובה של עיר. קיווינו שהמחיר הנורא שישראל שילמה וממשיכה לשלם יום יום, בשל הטעות האיומה, הפשע הנורא של הנסיגה מחבל עזה – ימנע כל מחשבה על נסיגה נוספת. קיווינו – אבל משהבנו שהממשלה שוב הולכת בדרך השגויה הזאת, אנו יוצאים שוב ללא היסוס לרחובות ולכיכרות. כאשר שוב מבצעים תרגילי הישרדות אישית והתחמקות מחקירות ע"י ויתור על חבלי מולדת –  אנו מוכנים ונכונים להגן על ארץ ישראל.

 

קיווינו שהלקח נלמד. מה חושבים אולמרט וחבורתו? שהתוצאה מנסיגה חלילה, מיהודה ושומרון יכולה להיות שונה מזו שבדרום הארץ? היא תהיה רק חמורה שבעתיים.

ביום שבו ישראל תצא, חלילה – יתחיל השעון לתקתק לקראת סוף חייו הפוליטיים, וקרוב לוודאי גם הביולוגיים של אבו-מאזן. לא לחינם כינינו אותו "אבו בלוף". כל הניסיונות הפתטיים "לחזק" אותו – נועדו מראש לכישלון. מחבלים רוצחים משתחררים, מחסומים מוסרים ומסכנים חיי ישראלים – אך אבו מאזן נותר בחולשתו.

בדיוק כמו בעזה, כך גם ביהודה ושומרון החמאס יפיל את אבו מאזן. כל שפלת החוף תהיה  פרוסה על כף ידיהם וטווח ראייתם של מחבליו.

הקסאמים המומטרים מידי יום על שדרות ויישובי עוטף עזה – ייפלו על עפולה, כפר סבא, ירושלים.

לוח ההמראות והנחיתות בנתב"ג לא ייקבע ע"י מנכ"ל רשות שדות התעופה כי אם ע"י מחבלי הג'יהאד האיסלאמי.  לא רק "המתקן האסטרטגי" באשקלון יספוג טילים; כל מרכזי האוכלוסייה הגדולים של ישראל יהפכו למטרה נייחת.

נהר הירדן יהפוך לציר פילדלפי של המזרח. דרכו יעברו כמויות אדירות של נשק וחומרי נפץ. במו ידינו נקים בירושלים, וקילומטרים ספורים ממרכזי האוכלוסייה הגדולים שלנו, עוד מדינת טרור. חיזבאללה יקיף אותנו מצפון, מדרום וממזרח.

 

וכדי להביא עלינו את חלום הבלהות הזה, מתכננת ממשלת הכישלון של אולמרט, לגרש שוב יהודים מאדמתם ומבתיהם. מאה אלף יהודים לפחות צריך לגרש, להחריב את בתיהם, להפוך אותם לפליטים בארצם  כדי להגשים את "חזון" העוועים הזה שדבק כמו חיידק טורף בממשלה: להקים מדינה פלשתינאית.

 

וכאילו כל זה לא היה מספיק, הרי שלשם מטרה נואלת זו, רוצה הממשלה לנטוש את לבה של ארץ ישראל, את ערש ימי  עמנו, את מחוזות מאווייהם של יהודים במשך אלפי שנים. היא רוצה לרוקן את הציונות מכל תוכן. היא רוצה לנטוש כל ערך שעליו הושתתה קוממיות ישראל. וגם על ירושלים, בירת הנצח של עם ישראל, מורמת יד הממשלה הזו. מקום המקדש הופך בהבל פיהם ל-"אגן קדוש לכל הדתות" במכבסת מילים שנועדה לאפשר את הויתור על ריבונותנו.

 

אנו נאבק בתוכניות הממשלה הזו. לא נאפשר לה להתקדם עמם. לא באנפוליס ולא בשום מקום אחר. לא נסכים להסכם ולא להצהרה ולא להודעה. לעם ישראל יש "הסכם עקרונות" עם הארץ הזו ולא ניתן להפר אותו. יש "הצהרה משותפת" לכל דורותיו של עם ישראל: ארץ ישראל כולה שלנו".

 

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד