תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ישראל צריכה את הקול שלך

11/03/2015
הגדל

כמו כל אחד מאזרחי ישראל, גם תושבי יהודה ושומרון מתמודדים עם בעיות היומיום. יוקר המחיה, יוקר הדיור, ביורוקרטיה, תחבורה ציבורית, שירותים מוניציפאליים ועוד. אך בניגוד לישראלים שבתוך הקו הירוק, לתושבי יו"ש יש בעיה אחת נוספת וייחודית להם: מסע דה-לגיטימציה נגד המקום שבו הם מתגוררים. נגד הבית שלהם. מסע פרוע ומסית, במימונם של בעלי אינטרס מכל רחבי העולם, ובעידודם של גורמים קיצוניים החיים בתוכנו. יום שלישי הקרוב הוא ההזדמנות עבור כל מי שיהודה ושומרון חשובים לו, להילחם כדי לנצח את השקר, להילחם כדי לחזק את מפעל ההתיישבות ששומר על המדינה שלנו. את המסע לניצחון מתחילים באחוזי הצבעה גבוהים, קודם כל ביהודה, שומרון ובקעת הירדן.

הבחירות לכנסת ה-20, שייערכו ביום שלישי הקרוב, הן הזדמנות לחשבון נפש לאומי. במפה הפוליטית של 2015 מספר מפלגות שייכות למחנה הלאומי ומצהירות על נאמנותן לארץ ישראל. כל אחד מאיתנו, אוהבי ארץ ישראל, חייב לבחור בקלפי במפלגה שתביא לחיזוק מדינת ישראל, מפעל ההתיישבות והביטחון, מפלגה שתפעל לחינוך לערכים ולחיבור בין עם ישראל, למדינתו ולארצו. דבר אחד חייב להיות ברור: אין לאף אחד את הפריבילגיה לא להצביע. הימנעות מהצבעה עלולה להפוך לפגיעה אנושה במערכה על ארץ ישראל ועל עתידו של מפעל ההתיישבות. לא הצבעת? הצבעת לשמאל.

אחוז ההצבעה ביו"ש בבחירות שעברו עמד על 78% (היישוב רבבה הוביל את הרשימה עם 93%) כשבשאר הארץ אחוז ההצבעה עמד על 67%.  מדובר בנתון יפה ומכובד, אך אפשר וצריך הרבה יותר. תושבי יהודה ושומרון חייבים להגיע ל-85 ו-90 אחוזי הצבעה ולהשפיע דרמטית על עוד מנדט לטובת המחנה הלאומי. לטובת ארץ ישראל.

אחרי שנות ימין רבות, המוטיבציה של השמאל לעלות בחזרה לשלטון גבוהה. אך הרוב הישראלי, באופן מובהק, הוא ימני. ולכן אחוז הצבעה גבוה משמעותו ניצחון של הרוב, ניצחון של הימין.

ממשלה בראשות השמאל, ואפילו ממשלת ימין בשותפות עם השמאל, עלולה להביא להקמת מדינה ערבית נוספת בשטחי יהודה ושומרון, לעקור יישובים ולפגוע בביטחון ישראל.

הממשלה היוצאת עשתה לא מעט טעויות. זו שלפניה – אף יותר. צרות רבות ידעה ההתיישבות ביש"ע, בתחום אישורי הבנייה, תב"עות, פיתוח ועוד. אך חברי הכנסת של המחנה הלאומי הם חרוצים, אידיאליסטים, שליחי ציבור נאמנים שעובדים מבוקר עד לילה, מחקיקה, ועד עזרה לפנייה אישית כדי להיטיב איתנו, שולחיהם. זו השעה להיזכר בהישגים ולא בכישלונות, ולתת את הקול למי שימשיך לשמור על ארץ ישראל, איתנו, בשבילנו.

אז מה אפשר לעשות?

קודם כל – ללכת להצביע, ולהשפיע על הסביבה הקרובה, המשפחה, שכנים, חברים, ידידים – לממש אף הם את זכותם הדמוקרטית. אם ידוע לך על מישהו שלא מתכוון ללכת ביום הבחירות אל הקלפי, לנסות להסביר ולשכנע בדבר החשיבות העצומה של ההצבעה, ומאידך את הסכנה הטמונה באי הצבעה. גם מי שלא בוחר עושה את הבחירה שלו – ונותן את קולו למפלגת השמאל.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד