תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לא הצבעת – הצבעת לשמאל

ביום שלישי הקרוב יגיעו אזרחי ישראל לקלפי. מאחורי הפרגוד, ניצב כל אחד לבד, עם שיקוליו הוא. כל תושב ביהודה ושומרון ושאר אזורי ההתיישבות החלוציים שיגיע לקלפי יבחר באחת מהמפלגות שבעיניו תהיה המפלגה הלאומית ציונית שתביא לחיזוק של מדינת ישראל, למפעל ההתיישבות, לחיזוק הביטחון, לחינוך לערכים, ולחיבור בין עם ישראל, למדינתו ולארצו. גם בקרב מפלגות הימין יש זרמים ויש פלגים, וגם לציבור המתנחלים יש גוונים שונים - אבל דבר אחד צריך להיות בקונצנזוס – אין לנו שום פריבילגיה לא להצביע. הימנעות מהצבעה עלולה להיות פגיעה במערכה על ארץ ישראל ועל עתידו של מפעל ההתיישבות. לא הצבעת = הצבעת לשמאל.

בבחירות הקרובות עומדים על כף המאזניים בין הימין לשמאל נושאים גורליים: חיזוק הריבונות בארץ, שגשוג ההתיישבות, השמירה על היישובים הצעירים, ביסוסם והכשרתם וצמצום הפער שנוצר כתוצאה משנים לא מעטות של הקפאת בנייה בפועל. מדובר למעשה בעתיד של כולנו, של כל תושבי מדינת ישראל.

זהו תפקידנו לקחת אחריות ולדאוג ל-100% הצבעה בכל יישובי יש"ע. המסר חייב להיות ברור: לא הצבעת, הצבעת לשמאל. אם נשארת בבית, אם לא התאמצת מספיק, אם לא דאגת שכל חבריך, שכניך ובני משפחתך ייצאו להצביע, הצבעת לשמאל.

הפעם יותר מתמיד, למען עתידנו, למען ישראל כולם יוצאים להצביע למפלגות היהודיות-לאומיות. אסור לחזור על הטעות הנוראה של בחירות 1992 בהן הפסדנו בקולות ספורים, רבין עלה לשלטון וקיבלנו את אסון אוסלו. הממשלה הבאה צריכה להיות ממשלה לאומית חזקה. חייבים להתעלות מעל השיקולים הקטנים ולהצביע כל אחד לפי נטיית ליבו למפלגה שהכי קרובה לעמדותיו, גם אם היא לא מייצגת אותו בכל מאת האחוזים.

אנו צריכים להגיע בהמוננו לקלפי ולהצביע למען המחנה הלאומי, כדי לחזק את כוחנו האלקטוראלי, ולשמור בכך על מפעל ההתיישבות, ולהביא להמשך פיתוחו ופריחתו. מי שלא מצביע נותן לפחות 50 אחוז מהקול שלו למפלגות השמאל, שרוצות לעקור את ההתיישבות מיהודה ושומרון ולהקים תחתיה מדינה פלסטינית.

 אז מה אפשר לעשות ?

 בראש ובראשונה – ללכת להצביע, ולהשפיע על סביבתך הקרובה, משפחתך, שכנים, חברים, ידידים – לממש אף הם את זכותם הדמוקרטית. כמו כן, אם ידוע לך על מישהו שלא מתכוון ללכת ביום הבחירות אל הקלפי, לנסות להסביר ולשכנע בדבר החשיבות העצומה של ההצבעה, ומאידך את הסכנה הטמונה באי הצבעה. גם מי שלא בוחר עושה את הבחירה שלו – ונותן את קולו למפלגת השמאל. כמו כן, חשוב מאוד לסייע לכל המוגבלים והמתקשים לבוא ולהצביע, ולתת מענה של הסעה וליווי צמוד.

לוקחים אחריות על עתידנו -  לא הצבעת, הצבעת לשמאל!

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד