תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

יש עמדה - מפיצים ציונות ברשת

הגדל

בימים אלו נשלמת הקמתו של מיזם אינטרנטי חדש של המחנה הלאומי בישראל – אתר "ישראל שלי". על פי התיכנון, האתר שיפעל בכתובת www.myisrael.org.il וכן ברשתות החברתיות כגון הפייסבוק הטוויטר והיו-טיוב,  יאגד לפעילות אלפי גולשים בארץ ובעולם שיפיצו תכנים בעלי אופי ציוני לאומי, יגיבו בזמן אמת להתבטאויות מכעיסות נגד מפעל ההתיישבות ונגד חלקים בחברה הישראלית, יצטרפו לפעילויות מחאה באמצעות האינטרנט, ויעלו תמונות וסרטוני הסברה למען מדינת ישראל וארץ ישראל. ככר השוק שנת 2010 נמצאת כיום ברשת האינטרנטית, ואסור לנו להזניח את המערכה ההסברתית ברשת למען מפעל ההתיישבות בפרט ולמען זכותנו על הארץ ולמדינה ריבונית בה בכלל – מערכה אשר מתנהלת כיום גם באמצעות מקלדת עכבר ומחשב ביתי.

 

בעשור האחרון אנו ערים לשינוי החל באמצעי השיח בדעת הקהל, בעולם בכלל ובציבור הישראלי בפרט. לכל אחד ניתנת במה וזכות דיבור שבה הוא יכול להשפיע ולשנות דברים המתרחשים בשיח הציבורי. שינוי מבורך זה מתרחש בזכות האינטרנט.

בזכות הכלי הזה, אשר נמצא כיום כמעט בכל בית אב, אנו יכולים להגיע למאות אלפי אנשים ואף למעלה מזה, ולעקוף אמצעי תקשורת עויינים אשר נמנעים מלתת במה אוהדת או לכל הפחות אובייקטיבית למחנה הלאומי ולמפעל ההתיישבות.

בעולם האינטרנט ניתן כיום  להעביר מסרים, להקים קבוצות פעולה, להניע לפעולות ועוד. מדובר בכלי אפקטיבי ורב עוצמה, אשר חובה עלינו לרתום אותו למעננו. 

לשם כך יוצאת מועצת יש"ע יחד עם ארגונים נוספים במיזם חדש: מיזם האינטרנט "ישראל שלי" - הפצת ציונות ברשת.

במסגרת הפרוייקט הוקם אתר אינטרנט חדש, מעין בלוג, תחת הכתובת www.myisrael.org.il

שיחבר באמצעות מספר רשתות חברתיות כגון פייסבוק וטוויטר את ההמונים הרוצים לפעול ברשת האינטרנט בהפצת מסרים, חומרי הסברה, בסרטונים, בתמונות, בהשתתפות פעילה בדיונים הציבורים בפורומים השונים, בדיווח על פעילות אנטי-ציונית, במחאה נגד התבטאויות מקוממות כנגד ההתיישבות, בהפעלת לחץ ציבורי ופוליטי על מקבלי ההחלטות, ובדרכים רבות נוספות אשר מתאפשרות כיום באמצעות הקשת דאבל-קליק על העכבר...

בפרויקט הזה כל אחד הוא שגריר. כל אחד יכול להפיץ ציונות ברשת. כל אחד יכול להביא ולהוסיף לשיח הציבורי וכך לקבע את חשיבותו של מפעל ההתיישבות בפרט ואת עמדות המחנה הלאומי בכלל בתודעת הציבור בישראל. כך נוכל לעמוד איתנים בפרץ הדעות הפוסט-ציוניות, ובסחף המבקש לעקור יהודים מאמונתם, מערכי היסוד שלהם, ומאדמתם. כל שנדרש מכם – הוא מחשב מקלדת וחיבור בסיסי לאינטרנט...

  הפרויקט יצליח רק בעזרת האנשים בשטח. לשם כך, כדי להסביר ולהציג את המיזם יתקיים

ביום ראשון, ג' סיוון התש"ע, (16.5.2010) את כנס "ציונות ברשת" בו נסביר על המיזם והפעילות המתוכננת יחד עם אנשי תקשורת ומומחים לאינטרנט ורשתות חברתיות. מומלץ להגיע. הכניסה ללא תשלום אך בהרשמה מראש על מנת שנוכל להערך למספר המשתתפים  - בטל. 02-6211999. 

ניתן כמובן להיכנס כבר כעת לאתר בכתובת www.myisrael.org.il   להתרשם מהפעילות, להירשם לקבלת עדכונים שוטפים, וכן להוריד את סרגל הכלים של "ישראל שלי" אשר מאפשר לכם בזמן אמת לקבל דיווח על פעילות אפשרית ברשת. כמו כן בסרגל ישנה אפשרות – באמצעות כפתור "אימייל אדום"  לדווח למערכת "ישראל שלי" על אמירה מקוממת ששמעתם באחד מכלי התקשורת, על התרחשות שאתם עדים לה ויש לתת לה מענה בזמן אמת, להציע רעיונות לפעילויות ועוד.

יחד עם הירתמותכם נוכל להפיץ את רוח הציבור הלאומי התומך בערכי הציונות, ולהביא בכך את דברו של עשרות אם לא מאות אלפים בישראל, שקולם לא נשמע מספיק כיום בשיח הציבורי הכללי ובככר השוק העכשווית – היא רשת האינטרנט.

זהו צעד חשוב מאוד לטובת הצלחת מאבק ההסברה כנגד הנחשול האנטי ציוני המתחולל כנגדנו, ובהצלחת הפרוייקט לגייס כמות גדולה של אנשים, ובכך להביא את המסרים של ציונות, של אהבת הארץ, של פטריוטיות, של חלוציות ורוח התנדבות – לכל בית במדינת ישראל, ואף לאנשים רבים מעבר לים – בכל רחבי העולם.

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד