תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ביקור השר הרצוג במועצה המקומית בית-אל

הגדל

ח"כ יצחק הרצוג - שר הרווחה ביקר בשבוע שעבר במועצה המקומית בית-אל ונפגש עם ראש המועצה, משה רוזנבוים, ח"כ יעקב כ"ץ (כצל'ה), עובדי מחלקת הרווחה ונציגי הציבור.

השר התרשם מאוד מפעילותה המקצועית והמסורה של המועצה בתחום הרווחה ובכלל  והביע את נכונות משרדו להוסיף ולסייע בעיקר בתחומי קליטת עולים, נוער בסיכון וקשישים.

ח"כ כצל'ה, יו"ר מפלגת האיחוד הלאומי ומעמודי התווך של היישוב דיבר בשבח הייחוס המשפחתי של השר, אשר גדל במשפחה חמה ואוהבת ישראל ועל סבו הרב הראשי לישראל הרב יצחק הרצוג זצ"ל אשר הוא קרוי על שמו.

כמו כן ביקר השר במצפור המדהים בבית-אל ונהנה מהמחזה המרהיב  ומהנוף הנשקף על שפלת החוף וגוש דן במערב, ירושלים וגוש עציון בדרום והר חרמון בצפון! וכמובן בית-אל רבתי הפרוסה למרגלות המצפור המונה למעלה מ- 6,000 נפש כן ירבו.

השר פגש את המרא דאתרא, הרב זלמן ברוך מלמד בביתו ודן עמו בנושא ההתיישבות ביהודה ושומרון ובנושאים אחרים העומדים על סדר היום. כמו כן שוחחו על כתביו החשובים של הסבא הרב יצחק הרצוג זצ"ל. הרב דיבר בשבח סבתו של השר אשר היתה אשת חסד וייסדה את תנועת "אמונה". השר סיפר שהקשר שלו לתחום הרווחה נוצר בעקבות פעילות סבתו הרבנית אשר סעדה נזקקים בביתה הפרטי בכל שעות היממה. 

 

 

 

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד