תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תנועת ישראל שלי חוגגת 10,000 חברים

הגדל

פעילות תנועת 'ישראל שלי' הולכת וצוברת תאוצה במבצעים ובפעילויות אשר קובעות סדר יום במדינת ישראל. במשך פחות מחצי שנה מאז הקמתה הפכה התנועה לאחד הקבוצות הגדולות והפעילות במרחב האינטרנטי בכלל וברשתות החברתיות בפרט וחצתה השבוע את רף 10,000 החברים. לציון האירוע תפיץ התנועה סטיקרים תחת הסלוגן: "ישראל שלי – עושים ציונות".

תנועת 'ישראל שלי' שפעילותה הולכת וצוברת  תאוצה בימים אלו היא תנועה לאומית-ציונית המשלבת פעילות באינטרנט עם עשייה בעולם האמיתי. מטרת התנועה היא לקדם את העשייה הציונית-לאומית במדינה. והנושאים שעל האג'נדה שלה מגוונים: מחיזוק צה"ל, מעמדה של ישראל בעולם, חיזוק ערכי היהדות במדינה, רוח הלחימה, הפחתת המשפטיזציה במדינה, התמודדות עם התקשורת, ועד הכרת המורשת הציונית ועוד. הרציונאל שעומד מאחורי המיזם הוא הקמת רשת של פעילים ומתנדבים באמצעות האינטרנט לפעילות לחיזוק המחנה הלאומי ואחיזתנו בארץ – בפעולות באמצעות האינטרנט והרשתות החברתיות וגם בשטח.

בתוך פחות מחצי שנה והקבוצה מונה חצתה השבוע את רף 10,000 הפעילים אשר פועלים להפצת ציונות ברשת. מדובר באחת הקבוצות הגדולות והפעילות ביותר בפייסבוק בארץ.

 ל'ישראל שלי' גם קבוצה מקבילה בשפה האנגלית אשר תפקידה להלחם למען ישראל בהסברה חיובית ופרו-ישראלית במדיה, באינטרנט וברשתות החברתיות. הקבוצה נקראת "שגרירי ישראל ברשת" והיא מתקרבת כיום כבר ל 20,000 חברים רשומים ופעילים.

עקרון העל, כאמור, הוא עשייה, לא דיבורים. לזכות התנועה ניתן לזקוף מספר הצלחות לא מבוטל: ההפגנה מול שגרירות טורקיה לאחר המשט, חלוקת סטיקרים "כולנו שייטת 13", לחץ סביב תערוכת שנאה במכללת שנקר, החתמה של אלפי אזרחים על מכתב לנשיא לחון את השוטר שחר מזרחי, פעילות למען אל"מ איתי וירוב, פעילות נגד קריאות לסרבנות, פעילות נגד אומנים המתנגדים להופיע מעבר לקו הירוק ועוד שורה ארוכה של פעילות.

לאחרונה אף קיימה 'ישראל שלי' קורס עריכה ציונית בוויקיפדיה – ראשון מסוגו בעולם, שבו התחלנו להכשיר למעלה ממאה משתתפים שנרשמו לקורס להיות עורכים באינציקלופדיה האינטרנטית בעברית ובאנגלית, אירוע אשר גם זכה להד ציבורי וסיקור תקשורתי נרחב

אנשים רבים מודאגים מתדמיתה של ישראל בעולם, מההתקפות החוזרות ונשנות על חיילי צה"ל מצד ארגוני אנטי ישראלים במסווה של ארגונים לזכויות אדם, מהקריאות לסרבנות או לא להופיע בתיאטרון רק בגלל שהוא נמצא מעבר לקו הירוק. כולנו מדברים על כל הדברים הללו, אך יש גם מי שבוחר לעשות. הסיסמה שאותה מאמצת תנועת 'ישראל שלי' כדרך חיים היא: "עושים ציונות". עכשיו מצטרפים ללמעלה מעשרת אלפים חברים שלא רק מדברים אלא פועלים. זה ממש לא מסובך, כל אחד יכול להצטרף, וכל אשר דרוש הוא קצת רצון טוב, מחשב, מקלדת ועכבר.

 

קפצו אלינו לביקור, הירשמו לקבל עידכונים, ותתחילו – "לעשות ציונות". 

בקרו אותנו באתר www.myisrael.org.il  או בפייסבוק: www.facebook.com/myisrael

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד