תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אות הנשיא למתנדב לארגון "פעמונים"

הגדל

ארגון "פעמונים" אשר הוקם ביש"ע בשנת 1997 במטרה לשקם משפחות הנמצאות במשבר כלכלי  קיבל ביום שני האחרון את "אות הנשיא למתנדב תש"ע" על סיוע למשפחות ביציאה ממעגל העוני והגעה לעצמאות כלכלית.

 

נשיא המדינה שמעון פרס פירט את נימוקי הבחירה ואמר:"אות הנשיא למתנדב מוענק לארגון פעמונים על פעילות המורה דרך לעצמאות כלכלית- למשפחות וליחידים ולפיתוח האחראיות של הפרט בקהילה לזולתו".

לטקס שהתקיים בבית הנשיא הגיעו למעלה מ-100 מתנדבי ועובדי פעמונים אשר מלווים אלפי משפחות מדי יום ובמהלך כל ימות השנה.

ארגון פעמונים פועל לסיוע למשפחות במשבר כלכלי לעלות על דרך המלך, להעניק להן כלים למיצוי יכולת ההשתכרות, ניהול תקציב מאוזן ופתרון בעיות כלכליות. בתנועה פועלים כיום 1,700 מתנדבים ובשנת 2009 שוקמו כ- 3,000 משפחות. במרכז הפעילות הארגונית עומד תהליך ליווי אישי של משפחות , שאינו כרוך בתמורה כספית. המלווים,שעברו הכשרה מתאימה, מקיימים פגישות אישיות עם המשפחה ומייעצים לה בניהול תקציבה. נוסף על הליווי האישי יש לפעמונים מאגר יועצים מקצועיים בתחומים משפטיים,כלכליים ועוד.

אוריאל לדרברג, מנכ"ל פעמונים: "קבלת "אות הנשיא למתנדב"  מהווה הישג משמעותי לארגון פעמונים ותעודת כבוד לכלל מתנדבי הארגון . הצלחת פעמונים נובעת בראש ובראשונה בתמיכה הרחבה שזכינו לה במשך השנים משותפים ומתנדבים רבים ואנו מקווים כי יחד נמשיך את הפעילות על מנת לסייע לעוד משפחות להגיע לחיים מאוזנים ואחראים מבחינה כלכלית".

 לפרטים: www.paamonim.org

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד