תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

נשיא איגוד לשכות המסחר בביקור בגוש עציון

הגדל

עו"ד אוריאל לין נשיא איגוד לשכות המסחר הגיע לביקור מיוחד בגוש עציון כאורחו של ראש מועצת גוש עציון שאול גולדשטיין.

הביקור החל באתר ההרודיון שם נחשף לין לתגליות החדשות במקום ואף נהנה מאוד מהנוף המרשים ומהפאר וההדר במקום וציין כי זו הפעם הראשונה כי הוא זוכה להיות במקום חשוב זה.

לאחר מכן סייר בחוות שדה בר חווה המסייעת לנוער מנותק ושם קיבל טעימות ממוצרי החלב המיוחדים שמיוצרים במקום ע"י הנוער המתגורר בחווה, והבטיח לסייע למקום ככל יכולתו מול הגורמים הרלוונטיים. משם נסע לישיבת עבודה באזור התעשייה המתפתח של גוש עציון שם פגש במנכ"ל החברה לפיתוח אבי לוינזון וצוותו ודן עמם באפשרויות לפיתוח המסחר במקום.

נשיא איגוד לשכות המסחר וצוותו נכנסו לחיזיון האור-קולי שם התרגשו מסיפורי הגבורה של לוחמי גוש עציון. ולסיום קינחו בארוחת צהריים ביקבי גוש עציון ואף נהנו מהיין המיוצר במקום. כביטוי להערכתו לאיכות הגבוהה של היקב, רכש לין 2 בקבוקי סוביניון פרנק.  בסיום הסיור אמר נשיא איגוד לשכות המסחר: "גוש עציון הוא אזור מרשים ביותר, גם ביופיו הטבעי וגם בקצב התפתחותו. הוא חיוני ברמה הגבוהה ביותר לכלכלת ישראל ולבטחונה. יש לחזק את המגזר העסקי באזור זה ולבצר את מעמדו כאגרוף מול רשויות המדינה. מסיבה זו, ציין לין, אשמח לסייע להקים לשכת מסחר בגוש עציון שתכלול את כל העסקים הפועלים באזור, למען פיתוח המסחר באזור". עוד ביקרו בגוש עציון בשבוע האחרון: נועז בר ניר מנכ"ל משרד התיירות – שהבטיח לסייע בתכנון מלונאות לטובת תיירות בגוש עציון, עמיקם סבירסקי ראש אגף במשרד הבטחון, וראש מטה מפקד פיקוד מרכז תא"ל מוטי אלמוז אשר ביקר באמת הביאר.

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד