תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חדשות 'ישראל שלי'

הגדל

·        קבוצת חברים בתנועת 'ישראל שלי' הגיעה ביום חמישי האחרון למחלקת יולדות בבית החולים מעייני הישועה בבני-ברק והעניקו לאהרון וצביה קרוב זר פרחים ענק ואת מאות האיחולים ששלחו חברי הקבוצה באמצעות הפייסבוק לרגל הולדת בתם הבכורה, הודיה. על כל איחול - נוסף פרח לזר הססגוני שהכיל לבסוף מאות פרחים. אהרון וצביה קרוב שמחו מאוד על היוזמה וביקשו להודות  למאות המברכים מתנועת ישראל שלי. מזל טוב!

·        חברי "ישראל שלי" המשיכו בפעולות חיזוק של צה"ל והשייטת. בשבוע האחרון המשיכה הפצת הסטיקר "כולנו שייטת 13" ב15 מוקדים ברחבי הארץ, זאת בנוסף על הפגנות התמיכה בצה"ל במוקדים שונים כולל טבריה, תל-אביב וצומת רופין.

·        אתר האינטרנט של 'ישראל שלי' חזר השבוע לפעולה לאחר שהותקף בידי האקרים טורקים, פעילי איסלאם קיצוני וגולשים מארצות ערב. דף הפייסבוק הושחת והושתלו בו סיסמאות וקללות בגנות ישראל, וכן תמונות של דגלי טורקיה. אלפי גולשי הקבוצה נקראו להגיב בזמן אמת ונלחמו בהאקרים הטורקים תוך פרסום סיסמאות בזכות ישראל להגן על עצמה, ותמונות מפעילות הקבוצה.  

·        'ישראל שלי'  להגנה על קציני צה"ל – חברי תנועת ישראל שלי פתחו בפעילות על מנת להגן על קציני צה"ל ולוחמיו מתביעות ארגוני השמאל ומהמשפטיזציה של צה"ל – זאת על רקע הוראת הפצ"ר לפתוח בחקירת מצ"ח נגד אל"מ איתי וירוב על שהעיד במשפט לטובת פקודו והסביר שבמצבים מסוימים חיילי צה"ל צריכים להפעיל כוח. 'ישראל שלי' פנתה לשר הביטחון אהוד ברק והעבירה לו מכתב שעליו חתמו מאות ישראלים ובהם גם קצינים ולוחמים שלחמו תחת פיקודו של אל"מ וירוב במלחמת לבנון השנייה ובו דרישה להגן ולתת גיבוי ללוחמי צה"ל בכלל ולאל"מ וירוב בפרט ולהורות על הפסקת החקירה נגדו לאלתר.

·        כנס הצגת מיזם 'ישראל שלי' התקיים ביום רביעי האחרון בקרני שומרון. ביום ראשון הקרוב, ח' תמוז (20.6.10) בשעה 17:00 יתקיים כנס לתושבי הר חברון במרכז המסחרי מיתרים.

·        ניתן לקבל סטיקרים "כולנו שייטת 13" ללא תשלום, או לרכוש חולצות 'ישראל שלי'. בקרו אותנו באתר www.myisrael.org.il  או בפייסבוק: www.facebook.com/myisrael

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד