תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מנכ"ל מועצת יש"ע הבא: נפתלי בנט

הגדל

הנהלת  מועצת יש"ע מינתה בתחילת השבוע על פי המלצתו של יו"ר המועצה דני דיין את נפתלי בנט (37) לתפקיד מנכ"ל מועצת יש"ע.

ב- 1999 הקים נפתלי בנט את חברת  CY- ota מובילה עולמית במלחמה בהונאת פיננסית. הוא שימש כמנכ"ל החברה עד למכירת בשנת 2005 לחברת RSA Security  תמורת 145 מליון דולר.

לאחר שלחם במלחמת לבנון השנייה ב-2006 עבר לשרת כראש מטהו של יו"ר הליכוד בנימין נתניהו ושימש בתפקיד עד 2008 . במסגרת זו הוא יזם, בין השאר את חדירה המסיבית לציבור עולי חבר-המדינות, וריכז את הצוות שבנה את רפורמת החינוך של נתניהו "הטובים להוראה". בשנת 2009 הוא הצטרף לחברת ההזנקה סולטו כמנכ"ל החברה.

בעברו שרת בנט כלוחם בסיירת מטכ"ל וכמפקד צוות ומפקד פלוגה ביחידת מגלן, שם פיקד על סידרה של מבצעים בדרום לבנון. כיום הוא משרת במילואים בסיירת מטכ"ל ( דרגת רס"ן) .

בנט, בוגר ישיבה תיכונית "יבנה" בחיפה, הוא בעל תואר במשפטים באוניברסיטה העברית, נשוי ואב לשלושה, מתגורר ברעננה.

יו"ר מועצת יש"ע דני דיין ברך את בנט על המינוי ואמר כי: "אני משוכנע שנפתלי הוא האיש הנכון להצעיד את המערכת של מועצת יש"ע להתמודדות מוצלחת עם האתגרים הגדולים שנכונו לה במישורים המדיניים, הפולטיים וההסברתיים בארץ ובעולם. נפתלי משלב יכולת עשיה מוכחות עם כושר מנהיגות ושאר רוח".

בנט אמר ל"יש"ע שלנו": " אני רואה בתפקיד שליחות חשובה. זוהי זכות גדולה להיות שותף במערכה לחיזוק מפעל ההתיישבות ביהודה ושומרון. אני מודה להנהלת מועצת יש"ע על האמון שנתנה בי"

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד