תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קמפיין חדש ביש"ע למלחמה בתאונות הדרכים

הגדל

המועצות האיזוריות מטה בנימין ושומרון - יצאו בקמפיין בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: 'קו הפרדה לבן הוא קו אדום'. המטרה - לצמצם את העקיפות המסוכנות החוצות קו הפרדה לבן, אשר מתרחשות מדי יום בכבישי יהודה ושומרון.

החורף הגיע ועימו רוחות צד וגשמים. נתוני טבע אלו מפריעים לנוהג, ודורשים ממנו להפחית את מהירות הנסיעה ולהישמר מפני הבלתי צפוי. כמו במקומות רבים ברחבי הארץ גם במחוזותינו ישנה תופעה מסוכנת שמתרחשת גם בחורף וגם בקיץ - והיא החצייה של קו הפרדה לבן בזמן עקיפה.

אנו עדים לא פעם לכמעט תאונה חזיתית עם רכב שנוסע בנתיב ממול, עוד לפני שמסיימים את העקיפה, ולדאבוננו שמענו גם על הרוגים מבית שנהרגו על הכבישים בחבלי יהודה ושומרון.

הקמפיין המופץ כעת בשלטי החוצות ברחבי בנימין והשומרון - קורא לכל אחד ואחת מאיתנו להישמר במשנה זהירות מלהתפתות ולעקוף רכב 'איטי ומעצבן' על  קו הפרדה לבן רצוף - על כך כבר נאמר - 'סבלנות מונעת אסון'.

הפרויקט כולל שלטי חוצות בישובים, שלטים, ומדבקות על אוטובוסים של החברה לפיתוח ולמכוניות התושבים, וכן מינשרים (פליירים) לתושבי יו"ש ולתלמידי בתי הספר, ובהם גם חידות והגרלה נושאת פרסים. בנוסף יתקיימו פעילות הסברתית בגנים בקרב הגיל הרך, תחרות ציורים בנושא 'ונשמרתם מאוד לנפשותיכם' בדרכים בגני הילדים, ובכל בתי הספר יעסקו בחינוך לזהירות בדרכים - בנוסף לחינוך הרגיל לזהירות. חורף בריא ובטוח.

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד