תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השלט של כל יהודי

הגדל

מסע ההסברה "הסיפור של כל יהודי" נמשך.  בחול המועד פסח לצד פרסום למטיילים של תחנות המידע, החל מבצע שילוט נרחב של אתרים שונים ברחבי יהודה ושומרון.  על השלטים נכתב שם המקום שבו הוצב השלט יחד עם תמונות הקמפיין והסיסמה: "יהודה ושומרון – הסיפור של כל יהודי".

עשרות אלפי מבקרים הגיעו בחול המועד פסח לרחבי יהודה ושומרון. המבקרים טיילו ביישובים, באתרים ההיסטוריים והארכיאולוגיים, ביערות ובאתרי הטבע, והשתתפו בסיורים של בתי ספר שדה והמדרשות לידיעת הארץ באזור. מנהלת ההסברה ריכזה את פרסומן של תחנות המידע במועצות השונות באמצעות פלאיירים ושלטים שנתלו במקומות מרכזיים, ויחד עם הפרסום של המועצות בכלי התקשורת השונים הביאו לעלייה בכמות המטיילים. תחנות המידע הוצפו במהלך חול המועד במטיילים שביקשו לדעת עוד על אפשרויות הטיולים והסיורים במרחבי יהודה ושומרון.

במקביל, הוצבו בחודש האחרון שלטי ענק במספר אתרים ובהם: תחנת הדלק במעבר מכמש, סמוך לעפרה, וליד תל שילה – לנוסעים מכיוון צפון ומכיוון דרום.

בימים אלו ממשיכים הצוותים לשלט עוד כעשרות אתרים נוספים בשלטי ענק – ברחבי השומרון, בכביש 5 חוצה שומרון, בכביש 55 באזור קרני שומרון-קדומים, וכן בציר 60 באזור הר חברון.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד