תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מיצג מדינה פלשתנית תתפוץ לנו בפנים

הגדל

מועצת יש"ע קיימה בימים האחרונים מיצג ייחודי תחת הכותרת "מדינה פלשתינית תתפוצץ לנו בפנים", לקראת בואו של השליח האמריקני למזרח התיכון, ג'ורג' מיטשל. המיצג נסע ברחבי תל-אביב וירושלים בסמוך לפגישות המדיניות של מיטשל בבית הנשיא, במשרד החוץ ובבית ראש הממשלה, ובימות השבוע סבב ברחבי ערי גוש דן.

 

המיצג ממחיש בצורה תלת מימדית ויזואלית וקולית את הסכנות ואת מה שעלול לקרות בתל-אביב ובכל איזור מרכז הארץ אם תוקם מדינה פלשתינית ביהודה ושומרון – כלקחים מהנסיגה החד-צדדית מחבל עזה ומהמלחמה בדרום בעקבותיה.

הוא מורכב מתמונת ענק של תל-אביב מהאוויר, ובתוכה נפילות של זנבות טילים, שמהם יצא עשן. כמו כן הושמעו ברמקולים קולות חברי הכנסת שתמכו בהתנתקות והבטיחו כי היא תשפר את הביטחון, לצד קולות של צבע אדום, אזעקות, ודיווחים מהנפילות במלחמה בדרום.

המיצג נסע על משאית גדולה, מהיכל נוקיה בתל-אביב, עבר בעזריאלי, בקריה וברחובות מרכז תל-אביב. משם המשיך לבית הנשיא בירושלים בזמן פגישתו של הנשיא פרס עם מיטשל, ולאחר מכן למקומות סמוכים לפגישות המדיניות.

במהלך השבוע האחרון סבב המיצג ברחבי ערי המרכז ובהן: פתח-תקווה, בני ברק, רמת גן, גבעתיים, קרית אונו, גבעת שמואל, כפר סבא, רעננה ועווד.

המיצג גרר תגובות נלהבות של ישראלים רבים המתנגדים להקמת מדינה פלשתינית, ועורר עניין רב בכל מקום בו עבר
יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד