תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תומכים ברמטכ"ל

הגדל

ראש מועצת קדומים, חננאל דורני, שיגר השבוע מכתב תמיכה לרמטכ"ל, רב אלוף גבי אשכנזי, על התעוזה, היוזמה, ודרך ניהול מבצע "עופרת יצוקה".

לדבריו "מלחמה זו היתה מלחמה צודקת ומחויבת המציאות, שהעלתה את החוסן הלאומי לגבהים חדשים, והכל בזכותך כעומד בראש המחנה. אשרינו שנתברכנו בהנהגה צבאית המובילה את הצבא בצניעות, בענווה, על ברכי הערכים היהודיים-הציוניים, כי זו ארצנו אין אחרת, וזה עמנו עליו אנו חייבים להגן".

במכתב ציין דורני כי קדומים שכלה בלחימה את תושב היישוב סרן יהונתן נתנאל הי"ד ומלווה את תושב היישוב סגן אהרון קרוב הפצוע קשה, אשר נישא יומיים לפני תחילת המבצע לצביה (לבית מרדכי), בת קדומים. סך הכל השתתפו במבצע למעלה מ – 70 לוחמים - בכל החזיתות באוויר, בים וביבשה, בסדיר, בקבע ובמילואים. צעירים ומבוגרים.

באיגרת חיזק ראש מועצת קדומים  את הרמטכ"ל וכתב לו: "ברצוני לחזק את ידך, את ידי המפקדים והלוחמים, מול הקולות המחלישים בתקשורת, שלדעתי ילכו ויגברו בתקופה הקרובה, בניגוד לנחישות, לעמידה האיתנה, והרוח הגדולה של העורף בזמן הלחימה, אל תיפול רוחכם ! שאבו כח ועידוד מנחישותם של החיילים ואמונתם בצדקת הדרך וכן מדבריהם של ההורים השכולים כדברי הרב עמוס נתנאל, אביו של יהונתן נתנאל, הי"ד, שביקש לחזק, לעודד ולאמץ את החיילים במשימת הקודש אליה יצאו".

דורני, סמח"ט במילואים, אשר לחם גם במלחמת לבנון השניה,  ביקש באיגרת גם להביע את הערכתו הרבה לתא"ל אבי בניהו, דובר צה"ל, ש"ייצג את הלוחמים והמפקדים, בנאמנות, באמינות, במקצועיות ובגאווה יהודית,  הראויה לכל שבח" - כלשונו.

ראש המועצה חתם את מכתבו בהזמנת  הרמטכ"ל לביקור בקדומים.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד