תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מבצע התרמה והדבקת סטיקרים – "הסיפור של כל יהודי"

הגדל

בימים אלו שוקדים במועצת יש"ע ובמנהלת ההסברה יחד עם אנשי המקצוע, משרד הפרסום ועם היועצים האסטרטגים על המשך קמפיין "הסיפור של כל יהודי". לאור ההצלחה האדירה של מבצע ההשקה בתקופת החגים, יתחילו השבוע שני פרויקטים חשובים: מבצע הדבקת סטיקרים עם הסיסמא: "יהודה ושומרון הסיפור של כל יהודי", וגיוס תרומות להמשך הקמפיין.

 במסגרת מבצע הדבקת הסטיקרים יוקמו נקודות חלוקת סטיקרים במקומות שונים ברחבי יהודה ושומרון, שבהם פעילים יציעו לנהגים להדביק סטיקר על רכבם ובכך להיות שותפים בהפצת המסר ויצירת הד הציבורי לקמפיין.

ניתן להשיג את הסטיקרים בגדלים שונים – גודל סטנדרטי לכלי רכב פרטיים, ומדבקות מוגדלות - לכלי רכב מסחריים, אוטובוסים ומשאיות.

אם ברצונכם להתנדב ולקחת חלק במוקדי החלוקה, אנא פנו למספר 077-4009461.

אם עוד אין לכם סטיקר "יהודה ושומרון הסיפור של כל יהודי" על הרכב –התקשרו  למס' 3553 * או פנו במייל לכתובת  office@jstory.co.il  עם שמכם, פרטיכם המלאים, כתובת למשלוח, טלפון ומייל, וקבלו את הסטיקר לביתכם.

קמפיין "הסיפור של כל יהודי" עולה ממון רב, וכדי שיהיה זה אכן מסע הסברה ארוך ומתמשך מקיימים במועצת יש"ע מבצע גיוס תרומות למען המשך הפעילות, והגדלתה באופנים שונים, במגמה להחדיר ולהרחיב את המסר לשיח הציבורי ביתר שאת באמצעי מדיה נוספים.

היו גם אתם שותפים למסע ההסברה המוצלח, יהודה ושומרון הסיפור של כל יהודי – וגם שלך!

לקבלת עלון הסברה ולתרומות: 02-6211999  או באתר מועצת יש"ע: www.myesha.org.il

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד