תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קריאה לנשיא ארה"ב היוצא בוש: שחרר את פולארד

הגדל

הבחירות בארה"ב נגמרו, ועם תקופת סיום כהונתו של הנשיא האמריקני מגיעה גם הזדמנות פז לשחרור יהונתן,כאשר הנשיא בוש אמור בסיום כהונתו לשחרר אסירים רבים, בדרך של חנינה או של קיצוב העונש.

בתחילת השבוע הבא אמור ראש הממשלה אהוד אולמרט לנסוע לביקור פרידה אצל בוש, וזאת ההזדמנות לבקש את שחרור יהונתן. על כן כל כך חשוב להרבות בתפילה והשתדלות למען שחרור אחינו יהונתן. כמו כן כל אזרח יכול לשלוח מכתב לנשיא ארצות הברית היוצא, ג'ורג' בוש, ולהפציר בו לשחרר את יהונתן.

בשבוע האחרון החלה הפצתו של סרטון חדש שבו פונים אקדמאים בכירים לראש הממשלה בדרישה לנצל את חלון ההזדמנויות שנוצר כיום, עם תום כהונת נשיא ארה"ב, כדי לדרוש את שחרורו של יהונתן פולארד. בסרטון מופיעים הרמטכ"ל לשעבר, משה (בוגי) יעלון, שגריר ישראל בארה"ב לשעבר, דני איילון, פרופ' אמנון רובינשטיין, חתן פרס נובל לכלכלה פרופ' ישראל אומן ועוד רבים נוספים. לסרטון צורפה עצומה עליה חתומים מאות אנשי אקדמיה ובהם פרופ' אסא כשר, לובה אליאב, שופט בית המשפט העליון בדימוס,  צבי טל, ופרופ' ראובן אורדה מאוניברסיטת תל אביב המבקשים מאולמרט להעביר בדחיפות בפגישתו עם בוש בקשה ישראלית רשמית לחנינה מיידית.

את הסרטון ניתן לראות בכתובת: www.pollardnow.org.

לפרטים נוספים ופעילות: טלמסר 054-6437218, פקס 02-5636162, www.freepollard.net

 

 

 

 

 

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד