תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

המהפכה הדמוקרטית יצאה לדרך

הגדל

תכונה נרשמת בימים האחרונים ביישובי יש"ע, כשלצד הבחירות המונציפאליות הכלליות, אנו עומדים בפני מערכת בחירות נוספת,. הבחירות להנהגת יש"ע.

בישובים רבים כבר החלו בהליך בחירת הנציג למליאת יש"ע המורחבת, שתתכנס בסוף החודש, יחד עם נציגי כל היישובים ביהודה ושומרון. מאז כינונה של מליאת יש"ע המתחדשת, שמו להם חברי המליאה למטרה – להביא לדמוקרטיזציה בהנהגת יש"ע ולהליך הרחבת השורות ופתיחתן לכוחות חדשים ורעננים.

בתום עבודה של ועדה מיוחדת שהוקמה במליאה גובשו נהלי הבחירות, והובאו להכרעה בפני חברי המליאה הנוכחים.

על פי הנהלים כל יישוב המונה למעלה מ – 25 משפחות ישלח נציג למליאה, כאשר כל יישוב מוסמך להחליט על הדרך בה ייבחר הנציג – אם ע"י בחירות ביישובים או נציג מוסכם על התושבים. בכל יישוב יכול כל אחד להעמיד את מועמדותו כחבר מליאה בפני מזכירות היישוב.

ביישובים אשר יחליטו שלא לקיים בחירות בישוביהם – יכהן יושב ראש המזכירות כנציג היישוב במליאה. ההנהגה שתיבחר תהווה את הנציגות האוטנטית של כלל ההתיישבות ביש"ע ותביא לאחדות המחנה.

המהלך מלווה בקמפיין, בשילוט, ובהסברה בקרב היישובים, בעיתונות הכתובה, ובקשר שוטף עם המזכירויות. במועצת יש"ע מדווחים על התעניינות רבה בקרב מתיישבי יהודה ושומרון לקראת המהלך. לפרטים נוספים – 02-6211999 או באתר מועצת יש"ע www.myesha.org.il

 

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד