תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מחזקים את חיילי צה"ל בנעלין

הגדל

מידי שישי מגיע אספסוף קיצוני  יהודי ומתפרע לצד רעולי פנים פלשתינים כנגד בניית הגדרה ההפרדה. תחת מכבסת המילים הם מכנים את פעילותם "הפגנות", כדי לכסות על האלימות והבריונות במקום, שבמהלכם מיידים המתפרעים אבנים, בקבוקים וחפצים חדים לעבר החיילים והשוטרים במקום מידי יום שישי. תופעה זו מביישת את החברה בישראל ומכריחה את חיילי צה"ל להתעמת עם מיעוט צעקני, כמו כן תופעה זו גוזלת זמן משאבים יקרים מצה"ל במלחמתו נגד הטרור.

בתנועה "אם תרצו" , תנועה חוץ פרלמנטארית הפועלת לחיזוק ערכי הציונות בישראל, לא מוכנים לעמוד יותר מנגד. חברי התנועה מתכוונים להגיע בשבוע הבא לנעלין כדי לחזק את חיילי צה"ל במקום ולהעניק להם גיבוי, כשמרבית העם מוקיר את מלאכתם ומתנער מהאלימות, הבריונות והתמיכה בטרור של המיעוט האנטי ציוני, בינינו, בתוך מדינתנו.

תנועת "אם תרצו" פועל במגוון תחומים ובהם חיזוק ערכי הציונות והיהדות, הסברה ציונות בקמפוסים – נגד האידיאולוגיות אנטי ציוניות הן בקרב המרצים והן בקרב תנועת וארגוני סטודנטים שונים, וערבות הדדית – להגברת הערבות ההדדית בין המגזרים השונים בחברה הישראלית בפרויקטים שונים כגון: התנדבות עם עולים חדשים, סיוע לחקלאים לתושבי עוטף עזה, סיוע לניצולי שואה, עזרה לחיילים ועוד. ביום שישי ה- 12.9.08 קרואים אנשי התנועה לציבור להגיע ולעמוד יחד עם חייל צה"ל בנעלין ולומר תודה, נא להביא דגלי ישראל, משרוקיות וכן חבילות שי, רעיונות נוספים יתקבלו בבררה. נא להצטייד בכובעים ומים לשתייה.

הסעות: בשעה 9:15 ירושלים- בניני האומה.

                            ת"א – רכבת מרכז.

ההסעות בתשלום של 25 ש"ח  ומותנות במספר המשתתפים אפשר להגיע עם רכב פרטי. נפגש כולנו בשעה 10:00 בצומת שילת, סיום משוער בשעה 13:00.

העצרת בתאום עם כוחות הביטחון.

יש להירשם מראש לעצרת ולהסעות, באתר "אם תרצו"   www.imti.org.il

או בטל' 054-6650138.

 

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד