תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שר התקשורת חה"כ ד"ר שלמה קרעי נפגש עם ראשי הרשויות ביש"ע

23/04/2023
הגדל

 השבוע נפגשנו עם שר התקשורת, ד״ר שלמה קרעי מטרה לקדם פיתוח תשתיות סלולר, פריסת אתרים סלולריים נוספיםלצד פריסת סיבים אופטיים ומציאת פתרונות לבעיית הדואר.

 בפגישה השתתפו אנשי הצוות הבכיר במשרד עם נציגים ממועצת יש"ע וראשי הרשויות: שלמה נאמן, יו״ר מועצת יש״ע, אלישבירו, ראש עיריית אריאל, ישראל גנץ, ראש מוא״ז בנימין, אריה כהן, ראש מועצה אזורית מגילות, אבי רואה, ראש מועצתשער השומרון, חיים מנדל שקד, ראש מועצת שער השומרון, חננאל דורני, ראש מועצת קדומים, יגאל להב, ראש מועצת קרנישומרון, אליהו ליבמן, ראש מועצת קריית ארבע, אייל גלמן, ראש מנהלת היישוב היהודי בחברון ושי אלון, ראש מועצת ביתאל.

 בין הנושאים שהעלנו בפגישה:

•דרישה לכיסוי סלולרי בכבישי יהודה ושומרון

•חיזוק תשתיות האינטרנט והמשך פריסת סיבים אופטיים

•התאמת הרפורמה בדואר ישראל לצרכים ומרקם החיים של תושבי היישובים.

 בסיום הביקור הודיע השר כי נושא קליטת הסלולר בדרך לפתרון וכי צוות בין משרדי עמל להסרת חסמים ולהקמת אתריםסלולריים נוספים. כמו כן יחוברו בתי אב נוספים ביהודה ושומרון לסיבים אופטיים שיעניקו חיבור לרשת המהירה בעולםבצעד שיקדם שיווין הזדמנויות לתושבי האזור.

 

*שר התקשורת חה"כ ד"ר שלמה קרעי:* "שמחתי לארח בלשכתי בירושלים את החלוצים של מדינת ישראל, ראשי הרשויותשל יהודה ושומרון, ולבשר כי הקליטה הסלולרית, החיונית להצלת נפשות - בדרך לפיתרון.

צוות בין משרדי שהוקם בימים אלה, יסיר חסמים ויביא להקמת אתרים סלולריים נוספים.

בד בבד, נגיע לכל ישוב וישוב בפריסת הסיבים האופטיים. במסגרת מכרז התמרוץ השני נוספו עוד כ-6,000 משקי בית, שהשלימו ל-100% את אזורי הפריסה ביו"ש, שייהנו בקרוב מתשתיות מהירות מתקדמות ויציבות.

אני מבקש להודות לחבריי ראשי הרשויות ולצוות המקצועי. בעזרת ה', יחד נקדם את ההתיישבות והמתיישבים בארץ נחלתאבותינו".

 *ראש המועצה האזורית גוש עציון ויו"ר מועצת יש"ע, שלמה נאמן:* "כיסוי סלולרי ותשתיות אינטרנט הם מוצרי צריכהבסיסיים שמשפיעים על אורח חייהם של חצי מיליון תושבי יו"ש. כמו כן, רפורמת הדואר צריכה להיות מותאמת לצרכיהתושבים ולמרקם החיים ביישובים. אני מודה לחברי השר שלמה קרעי על ישיבת עבודה חשובה עם ראשי הרשויות. השרהוא ידיד אמת של ההתיישבות, אנחנו מודים לו על האוזן הקשבת ועל התחייבותו למציאת פתרונות לבעיות השונותבתשתיות ביהודה ושומרון.".


יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד