תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פועלים יחד נגד הקטל בכבישים: יוקם צוות משותף למחוז ש"י במשטרה ולמועצת יש"ע

1/09/2022
הגדל

בשבוע החולף התקיים דיון בראשות מפקד מחוז ש"י, ניצב עוזי לוי ובהשתתפות מפקדי המרחבים וקציני מטה המחוז, יחד עם ראשי הרשויות ביהודה שומרון ובקעת הירדן ואנשי מועצת יש״ע.

הדיון התקיים כחלק מהקשר ושיתוף הפעולה בין משטרת ישראל לרשויות העירוניות, האזוריות והמקומיות ביהודה ושומרון, עם מפקד המחוז.

גורמי המשטרה הציגו לראשי הרשויות תמונת מצב עדכנית אודות הפעילות המשטרתית שנעשית במרחב, ונערך דיון על האתגרים לשנה הקרובה והפתרונות האפשריים ובראשם תאונות הדרכים הקשות.

מחוז ש"י נחשב אחד הגדולים בארץ, אולם הוא אינו מקבל את כמות התקנים והניידות הנדרשים לביצוע המשימות, בהשוואה למחוזות אחרים. כמות ניידות התנועה בכל יהודה ושומרון ( 22% משטח מדינת ישראל) הוא קרוב לחצי מכמות הניידות במחוז מרכז.

בתום הדיון החליטו המשתתפים על הקמת צוות משותף למשטרה ולרשויות, אשר יבצע חשיבה ופעולות משותפות על מנת להביא לצמצום התאונות על ידי הגברת האכיפה וההתרעה על נהגים בכבישי האזור.

דויד אלחייני, יו״ר מועצת יש״ע וראש המועצה האזורית בקעת הירדן ברך על קיום הדיון ואמר:  ״שיח קבוע ושיתוף פעולה מלא בין הרשויות למשטרה מסייע לשמור על שגרה בטוחה. אנחנו מודים למפקד המחוז ניצב עוזי לוי, לקציני ומפקדי המחוז על האוזן הקשבת ועל ההתגייסות למשימת מיגור הקטל בכבישים.״

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד