תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אירוע פרידה מיועץ שר הביטחון לענייני התיישבות ומקצין הגמ"ר

29/12/2021
קדריט תמונה: אלישע חנקין. (הגדל)
קדריט תמונה: אלישע חנקין.

השבוע ערכה מועצת יש"ע אירוע פרידה מאבי רואה, יועץ שר הביטחון לענייני התיישבות ולסגן אלוף שמעון שיטרית, קצין הגמ"ר פיקוד מרכז שסיימו לאחרונה את תפקידם.

בשנים האחרונות ליוו אבי ושמעון את ההתיישבות במקצועיות ובמסירות, היוו אוזן קשבת ופעלו ימים כלילות לטובת בטחון התושבים ופיתוח האזור.

ראשי המועצות שהגיעו לאירוע הודו לשניים והעניקו להם אות הוקרה.

בדברי הפרידה לאבי רואה נכתב: "בדרך ייחודית ומיוחדת בעשייה שקטה ונחושה ובמשך שנים רבות אתה פועל למען תקומת עם ישראל בארצו, במגוון תפקידים ציבוריים. תמיד מלווה אותך האמונה החזקה בצדקת הדרך, בזכותנו על נחלת אבות, תוך לקיחת אחריות ומעשים בשטח. בשנים האחרונות זכינו לעבוד אתך גם כמייצג המדינה, בתפקידך האחרון יועץ שר הביטחון להתיישבות, בתקופה סוערת ומורכבת במדינת ישראל. ידעת לנווט את עשייתך הברוכה בחכמה רבה ובנחת רוח תוך מחשבה תמידית על צורכי ההתיישבות והפיתוח העתידי."

בדברי הפרידה לסגן אלוף שמעון שיטרית נכתב: "פעלת לילות כימים על מנת לאפשר בטחון לתושבי האזור בעבודה מבצעית ומקצועית, ובתיאום בין צה"ל וההתיישבות. חיזקת את הגנת הישובים והחוסן האזרחי, קידמת את מקצועיות הקב"טים, הרבש"צים וכיתות הכוננות, כל זה בשקט ובנחת, בנחישות, במסירות ובנועם הליכות, ובשילוב נדיר של ספרא וסייפא."

האירוע התקיים במתחם "בנימין טק" החדש בשער בנימין,  שמציע חללי עבודה ופגישות באווירת הייטק חדשנית.

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד