תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תומכים בתושבי לוד

20/05/2021
הגדל

ראשי מועצת יש"ע קיימו השבוע ביקור תמיכה בעיר לוד, בה התקיימו בימים האחרונים התפרעויות חסרות תקדים של ערביי העיר. בפתח הביקור נפגשו ראשי המועצה עם ראש עיריית לוד יאיר רביבו, וביקשו לתמוך בו בשעה קשה זו. ראשי מועצת יש"ע סיירו במוקדי האלימות בעיר וראו את המפגעים שהשאירו אחריהם המתפרעים. לקראת ערב הלכו ראש העיר, מנכ"ל מועצת יש"ע וחברי מועצת העיר לתפילת מנחה בבית כנסת הסמוך שנשרף אמש.

לפגישה הגיעו ראש מועצת אורנית ניר ברטל, ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן, ראש מועצת הר חברון יוחאי דמרי, ראש מועצת אלקנה אסף מינצר, ראש מועצת קדומים חננאל דורני, ראש עיריית אריאל אלי שבירו, ראש מועצת עמנואל אליהו גפני, ראש מועצת בית אל שי אלון, ראש מנהלת חברון הרב הלל הורוביץ ומנכ"ל מועצת יש"ע יגאל דילמוני.

ראש עיריית לוד יאיר רביבו הודה לראשי הרשויות במועצת יש''ע על התמיכה הרחבה ועל החיבוק החם שהעניקו לו ולעיר: "מרגש לקבל את החיבוק הזה, מכל מדינת ישראל ומתושבי יש''ע, הם איתנו, מחזקים אותנו, כי לכולם צבט בבטן. העיר לוד היא במרכז מדינת ישראל ולא יכול להיות שיהודי ירגיש פה לא בטוח בארצו, ואת זה אנחנו הולכים לתקן בגדול".

ראש המועצה האזורית הר חברון יוחאי דמרי: "המראות בלוד מזכירים את מאורעות תרפ"ט בחברון גם אז ההמון הוסט נגד שכנים שחיו לצידם דלת ליד דלת. אחרי כל ההשקעה, מה שקורה בלוד זה כמו סכין בתוך הלב".

מנכ''ל מועצת יש''ע יגאל דילמוני אמר: "יאיר, אנחנו יודעים שאתם חזקים. לא באנו לחזק אתכם - באנו לתמוך בכם ולחבק אתכם ולהגיד לכם שאנחנו אתכם מכל הלב, גם עכשיו וגם בעתיד".

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד