תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הערכת מצב ביטחונית

20/05/2021
הגדל

מועצת יש''ע קיימה השבוע הערכת מצב עם מפקד פיקוד מרכז אלוף תמיר ידעי. במפגש השתתפו ראשי רשויות רבים, אשר שמעו מהאלוף את העדכון על המצב הביטחוני בשבועות האחרונים ביהודה, שומרון ובקעת הירדן. המפגש עם האלוף, שנערך בזום, התקיים במטרה להתעדכן ולהבין את המצב הנוכחי למען שמירה על בטחון התושבים באזור. במפגש, סקר האלוף ידעי את המרחב וענה לשאלותיהם של ראשי הרשויות. בין השאר, עלו נושאים כגון: ביטחון המרחב, מעבר פועלים פלסטינים, עבודת צה''ל מול תושבי האזור והדינמיקה החשובה מול אנשי הביטחון במועצות וביישובים.

ראשי מועצת יש''ע הודו לאלוף ידעי על עבודתו החשובה במרחב, וביקשו להעביר דרכו את תודתם עד לאחרון החיילים אשר שומרים על ביטחון האזור.

מפקד פיקוד המרכז אלוף תמיר ידעי: ״אני מודה לראשי המועצות על שיתוף הפעולה והחוסן שמפגינים התושבים המאפשרים לצה״ל לבצע את משימתו, כמו כן הדגיש מפקד הפיקוד בפני ראשי מועצת יש״ע את החשיבות בשמירת מרקם החיים והביטחון לתושבים באזור. האלוף הוסיף כי, חיילי צה״ל ומפקדיו עושים לילות כימים בהגנה על היישובים והצירים במרחב, ואנו ערוכים לכל התפתחות. לסיכום חיזק האלוף את ידיהם של תושבי עוטף עזה והביע הזדהות עימם.״

יו''ר מועצת יש''ע דויד אלחייני: "אני מודה למפקד פיקוד מרכז אלוף ידעי, על המפגש החשוב בהתראה קצרה. אנו נמצאים באופן שוטף בקשר עם מפקדי הצבא באזור, ואנו סומכים עליהם בעיניים עצומות. המצב הביטחוני ביהודה, שומרון ובקעת הירדן הוא מאוד מתוח בימים האחרונים, אך בסיועם של כוחות הביטחון אנו יכולים להרשות לעצמנו לשמור על שגרת חיים טובה".

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד