תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ש"ס בבית אל

18/11/2020
הגדל

חברי הכנסת מש"ס יו"ר הסיעה חה"כ מיכאל מלכיאלי וחה"כ יוסף טייב הגיעו השבוע לסיור בבית אל יחד עם ראש המועצה שי אלון והתרגשו לבקר באתר 'חלום יעקב' ולראות את ההתפתחות והבנייה ברחבי היישוב .

ראש מועצת בית אל שי אלון: "הביקור הזה הוא ביקור של חברים. אנחנו זוכים להיות כאן באתר הבנייה החדש של 300 יחידות דיור ובעזרת השם ייבנו 350 יחידות דיור נוספות. מי שיתיישב כאן יזכה להמשיך התיישבות מלפני 2500 שנים, שהתנהלה כאן בקדושה ובטהרה".

ח"כ מיכאל מלכיאלי: "אני מתרגש לבוא למקום שבו יעקב אבינו חלם על ארץ ישראל השלמה. המדינה צריכה לכבד את המקום שממנו הכל התחיל. אני חושב מה עבר על אבותינו שגרו כאן ומה היה עובר עליהם אם היו יודעים שיבנו כאן 300 יחידות דיור לזוגות צעירים. פה לידינו יש שטח אדמה שאפשר לבנות עליו עוד כמה מאות יחידות דיור". ח"כ יוסף טייב: "אני יכול לומר כאחד שעלה מצרפת. אבותינו חלמו במשך אלפי שנים לחזור לארץ ישראל השלמה. ללא מחיצות והבדלים. יש לנו פה את העבר, ההווה ובעזרת השם העתיד. אנחנו צריכים לשלב כוחות כדי לבנות לא רק את 350 יחידות הדיור. זה לא מספיק, בית אל צריכה לגדול. בעזרת השם נזכה להוביל פה בנייה מאסיבית".

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד