• מדיה לדוגמא

JQ

עומדים במקום

עומדים במקום

עומסי התנועה לא נמצאים רק בדרך לתל אביב, אלא גם בכבישי יהודה, שומרון ובקעת הירדן. הסיבה העיקרית לכך היא תשתיות ישנות וכבישים שאינם מתאימים למספר כלי הרכב אשר נוסעים כיום על הכבישים. בנוסף, ישנם כבישים בתוואי ישן עוד מתקופת המנדט אשר עוברים בתוך כפרים ועיירות ויש לתת להם מענה שעוקף את החיכוך שנוצר. בתקופה האחרונה פועלת מועצת יש"ע לקדם ולשפר את התשתיות, בעזרת תכנון ותקציבי ביצוע. ממשלת ישראל נדרשת לסייע לחלץ אותנו מהפקקים. השבוע בישעמדה – למה לעמוד שעות בפקקים במקום לקדם את התכניות?
18/10/2017

שר המדע בקדומים

שר המדע אופיר אקוניס ביקר השבוע בקדומים יחד עם ראש המועצה חננאל דורני אשר סייר עמו ברחבי היישוב. את המפגש פתח ראש המועצה אשר ברך את השר והודה לו על נאמנותו לארץ ישראל בגאווה ובאומץ ועל תרומתו האדירה והשקעת משרדו בנושא קידום המדע
18/10/2017
רוכבים בבקעה

רוכבים בבקעה

בחול המועד התקיים בבקעת הירדן פסטיבל מוטוריראשון מסוגו. במסלול המרוצים היחיד העומד בכל התקנים הבין לאומיים התקיימה אליפות ישראל באופנועים כבדים באופנועי כביש ושטח מיוחדים.
18/10/2017

חול המועד בהר חברון

אלפי מבקרים ומטיילים מכל רחבי הארץ בחרו לבלות באתרים, במסלולי הטיולים ובמעיינות שבחבל יתיר. בכניסה המסורתית לבירכת כרמיל, הבריכה הגדולה שנמצאת סמוך למושב מעון, השתתפו למעלה מ-600 איש.
18/10/2017
בואו להכיר ישוב

בואו להכיר ישוב

טנא עומרים – ההזדמנות שלכם ליהנות מכל העולמות
3/10/2017
עבור לתוכן העמוד