תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השר סילבן שלום בגוש עציון

הגדל

המשנה לראש הממשלה והשר לפיתוח הנגב והגליל ולשיתוף פעולה אזורי, השר סילבן שלום, סייר השבוע בגוש עציון, נפגש עם ראש המועצה שאול גולדשטיין ועם ראש מועצת אפרת עודד רביבי ואף השתתף בטקס סיום הש"ס בישיבת מקור חיים.
במהלך הסיור ביקר השר בסניף המקומי של רשת "רמי לוי" קיים תצפית על אזור בת עין, ביקר בסדנא בראש צורים, והשתתף בטקס סיום ש"ס בישיבת "מקור חיים" בכפר עציון.

שלום המשיך למועצה המקומית אפרת, אשר בה ביקר במוקד הביטחוני ובמוקד החירום הרפואי ואמר כי משרדו יעביר סיוע לשני המוקדים המשרתים את תושבי הסביבה ללא כל הבדל בין יהודים לערבים. ראש מועצת אפרת עודד רביבי הציג בפני השר שלום את מצוקת הבנייה וההקפאה של הממשלה של מאות יחידות דיור.  במהלך הסיור אמר השר סילבן שלום כי "במשך שנים הטילו את האחריות על חוסר היציבות במזרח התיכון – על מדינת ישראל, זאת בעקבות הסכסוך המתמשך עם הפלסטינים. התהליכים שאנו עדים להם היום במדינות שונות כמו לבנון, מצרים וטוניס, מעידים כי מדובר באמירות ללא בסיס. חוסר היציבות האזורית סביבנו מוכיח שוב כי על מדינת ישראל לדאוג לביטחונה ולהסדרי ביטחון איתנים ויציבים, על מנת שבכל עת ובכל מצב נוכל להבטיח את בטחון אזרחי ישראל".

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד