תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ט"ו בשבט ישראלי אמיתי

הגדל

מועצה אזורית מטה בנימין תרכוש השנה שי לעובדיה לקראת ט"ו בשבט – מארז של פירות יבשים מתוצרת הארץ.

 

ט"ו בשבט הוא ראש השנה לאילנות כפי שאומרת המשנה במסכת ראש השנה, אך בישראל רבים מהדרים את טו בשבט עם פירות יבשים אשר מיובאים מחו"ל. שני יזמים צעירים, עמיחי חלמיש (36) ונתנאל קיזלשטיין (30) בעלי רשת החנויות 'על המשקל' החליטו השנה להרים את הכפפה.

רשת החנויות בבעלותם מוכרת כל השנה תבלינים, פירות יבשים, פיצוחים ומוצרים מן הטבע. אך לקראת ט"ו בשבט השנה יזמו השניים מכירת ערכות מיוחדות לכבוד החג של פירות שגדלו רק בארץ ישראל.

השניים הסבירו ל'ישע שלנו' כי "בכל שנה אנחנו חוגגים עם תאנים מתורכיה, ואננס מאמריקה, במקום לשבח את ארץ ישראל  על פירותיה המתוקים והטעימים אנחנו משתבחים מפירות שהגיעו מהגלות. הערכה שמשווקת השנה רשת 'על המשקל' מטרתה לפתור את האבסורד".

לרשת חנות בגבעת שמואל וחנות באזור התעשייה שער בנימין, והמועצה האזורית מטה בנימין כבר סיכמה עם השניים כי תרכוש לעובדיה לקראת ט"ו בשבט –מארז של פירות יבשים מתוצרת ארץ של 'על המשקל'.

הערכה אגב כוללת פירות יבשים מכל רחבי הארץ ומספר מיני פיצוחים שגדלים בארץ ישראל. ישנם פירות נוספים שיימכרו במשקל ולא יוכנסו לערכות. מחיר של ערכה קטנה יהיה 25 ₪ ושל הגדולה 39.9 ואנו מזמינים את הציבור 'לקחת לו מזמרת הארץ...'

להזמנות – מוקד טלפוני  ארצי 1-599-50-15-15  

יצירת קשר
עבור לתוכן העמוד