• הכלכלה באזור יהודה ושומרון – המקל והגזר לשלום

  הכלכלה באזור יהודה ושומרון – המקל והגזר לשלום

  למצב הכלכלי באזורים שבהם שולטת הרשות הפלסטינית (רש"פ) יש השלכה גם עלינו, תושבי מדינת ישראל. אנו אמנם שכנים, גרים זה לצד זה, אך לעיתים הראייה שלנו מוגבלת, וודאי שרובנו לא בקיאים בנתוני הכלכלה ...

 • ממשיכים להתמקצע

  ממשיכים להתמקצע

  ביום חמישי שעבר התקיים בלשכת העיתונות הממשלתית יום מיוחד לפורום דוברי הרשויות ביהודה ושומרון

 • נסיעת מבחן

  נסיעת מבחן

  ביום שלישי החל מסע הגרוטארלי שחצה במשך שלושה ימים את שומרון בנימין בקעת הירדן וגוש עציון. זהו אירוע מוטורי בו נוסעים כ-70 משתתפים עם 23 כלי רכב ישנים שעלות כל רכב אינה עולה על 3,500 ש"ח

 • עד לברלין

  עד לברלין

  ביריד התיירות הבינלאומי בברלין ITB, בו משתתפים מאות אלפי בעלי עניין בתחום התיירות מרחבי העולם, נחשפו המבקרים לראשונה לאתרי חבל יתיר בהר חברון.

חפשו אותנו בפייסבוק

הרשם לקבלת ניוזלטר

אודות

מועצת יש"ע פועלת לביסוס והרחבת מפעל ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון באמצעים פוליטיים, משפטיים והסברתיים, מתוך ראייתו כחלק מרכזי בהגשמת הציונות בדורות האחרונים. המועצה מאגדת את 24 הרשויות המוניציפאליות ביש"ע, ונחשבת לאחד הארגונים החוץ-פרלמנטריים הגדולים והמשפיעים בחברה הישראלית כיום. במועצת יש"ע פועלת מנהלת הסברה הכוללת מערך סיורים למעצבי דעת קהל וסטודנטים, מרכז מחקר ומידע, אירועי הכשרת דוברים ואנשי הסברה וכן פעילות מובילה בתחום הניו-מדיה.

חינוך למצוינות

14/03/2018
חינוך למצוינות (הגדל)

מנכ"ל משרד החינוך שמואל אבוהב, ביקר בגוש עציון זו הפעם השנייה בתוך חודשיים. אבוהב נפגש עם מנהל אגף החינוך אבי אלון ופרס בפני המנהלים והצוות המוביל את תכניות העבודה של המשרד. בסיורו הקודם הוא סקר את מוסדות החינוך וביקר ברובם: בגני הילדים, בבתי החינוך היסודיים והתיכוניים. ביקורו הנוכחי עסק בניתוח נתוני עומק של מערכות החינוך בגוש שלנו. ראש המועצה שלמה נאמן אמר: "אנו ממשיכים לשים את החינוך בקדמת הבמה של הגוש, ושיתוף הפעולה עם משרד החינוך, המנכ"ל מר שמואל אבוהב ומנהל המחוז מר מאיר שמעוני, ממשיך להיות מצוין. זה כבר המפגש השני עימו ואנו בטוחים שנמשיך לראות עוד מפירות העשייה ושיתוף הפעולה"

ישראל שלי
מפות וחומרי הסברה
קולקציה

הפגנה תושבי יו"ש

תקשורת ישראלי בעשור דרמטי

סיור השר בנט

חנוכת שכונה ביקיר

נשיא המדינה

עבור לתוכן העמוד