• בונים על שלום

  בונים על שלום

  צוות המשא ומתן של הנשיא טראמפ יגיע השבוע שוב לישראל לפגישות עם ראשי המדינה והרש"פ. כמו בכל פעם, אבו מאזן יבקש להקפיא את הבנייה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן על מנת לפתוח בשיחות. השלום בינינו לבין ...

 • כליזמרים בשומרון

  כליזמרים בשומרון

  אלפי אנשים השתתפו בשבוע שעבר בפסטיבל הכליזמרים הבינלאומי שהתקיים בפעם השנייה ברציפות בשומרון

 • הילולת האבות

  הילולת האבות

  כמדי שנה זכו השבוע אלפי מתפללים לעלות למערת המכפלה שנפתחה ליהודים לרגל ראש חודש אלול – הילולת האבות

 • המשכן במציאות רבודה

  המשכן במציאות רבודה

  בשילה הקדומה מתקיים בשבועות האחרונים סיור וירטואלי במשכן שילה עם משקפת מציאות רבודה, בעזרת המשקפת יכולים המבקרים לדמות ביקור חוויתי ומרגש במשכן עצמו.

חפשו אותנו בפייסבוק

הרשם לקבלת ניוזלטר

אודות

מועצת יש"ע פועלת לביסוס והרחבת מפעל ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון באמצעים פוליטיים, משפטיים והסברתיים, מתוך ראייתו כחלק מרכזי בהגשמת הציונות בדורות האחרונים. המועצה מאגדת את 24 הרשויות המוניציפאליות ביש"ע, ונחשבת לאחד הארגונים החוץ-פרלמנטריים הגדולים והמשפיעים בחברה הישראלית כיום. במועצת יש"ע פועלת מנהלת הסברה הכוללת מערך סיורים למעצבי דעת קהל וסטודנטים, מרכז מחקר ומידע, אירועי הכשרת דוברים ואנשי הסברה וכן פעילות מובילה בתחום הניו-מדיה.

מציירים על ספסלים

23/08/2017
מציירים על ספסלים (הגדל)

פרויקט "ספסלים מפטפטים", אשר הוצב השבוע ברחבי היישוב בית אריה, מבקש להפוך את רחובות היישוב למעוצבים, באמצעות שינוי הספסלים הפשוטים, שיהפכו מזמינים ויאפשרו לתושבים לשבת יחדיו, להכיר ולהתחבר. את המיזם הוציאו לפועל ילדי ונוער היישוב, אשר הגיעו למתנ"ס שהפך לסטודיו בהנחייתן של האמנית ורדית גפני ושל היזמית אריאלה פיקסלר אלון, שם צבעו וציירו על הספסלים. בין היצירות שערכו, ציירו דמויות שונות וחיות המפטפטות אחת עם השנייה בצבעוניות ססגונית שעוררה עניין רב בקרב הציבור, שביקש להציבם בקרבת מקומות התעסוקה, גני הילדים ופארקים. כעת, עורכים במתנ"ס בית אריה תחרות אשר תהפוך את הפרויקט לאקטיבי גם עבור תושבי המקום.

 

 

 

ישראל שלי
מפות וחומרי הסברה
קולקציה

הפגנה תושבי יו"ש

תקשורת ישראלי בעשור דרמטי

סיור השר בנט

חנוכת שכונה ביקיר

נשיא המדינה

עבור לתוכן העמוד