• בונים על שלום

  בונים על שלום

  צוות המשא ומתן של הנשיא טראמפ יגיע השבוע שוב לישראל לפגישות עם ראשי המדינה והרש"פ. כמו בכל פעם, אבו מאזן יבקש להקפיא את הבנייה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן על מנת לפתוח בשיחות. השלום בינינו לבין ...

 • כליזמרים בשומרון

  כליזמרים בשומרון

  אלפי אנשים השתתפו בשבוע שעבר בפסטיבל הכליזמרים הבינלאומי שהתקיים בפעם השנייה ברציפות בשומרון

 • הילולת האבות

  הילולת האבות

  כמדי שנה זכו השבוע אלפי מתפללים לעלות למערת המכפלה שנפתחה ליהודים לרגל ראש חודש אלול – הילולת האבות

 • המשכן במציאות רבודה

  המשכן במציאות רבודה

  בשילה הקדומה מתקיים בשבועות האחרונים סיור וירטואלי במשכן שילה עם משקפת מציאות רבודה, בעזרת המשקפת יכולים המבקרים לדמות ביקור חוויתי ומרגש במשכן עצמו.

חפשו אותנו בפייסבוק

הרשם לקבלת ניוזלטר

אודות

מועצת יש"ע פועלת לביסוס והרחבת מפעל ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון באמצעים פוליטיים, משפטיים והסברתיים, מתוך ראייתו כחלק מרכזי בהגשמת הציונות בדורות האחרונים. המועצה מאגדת את 24 הרשויות המוניציפאליות ביש"ע, ונחשבת לאחד הארגונים החוץ-פרלמנטריים הגדולים והמשפיעים בחברה הישראלית כיום. במועצת יש"ע פועלת מנהלת הסברה הכוללת מערך סיורים למעצבי דעת קהל וסטודנטים, מרכז מחקר ומידע, אירועי הכשרת דוברים ואנשי הסברה וכן פעילות מובילה בתחום הניו-מדיה.

מטיילים בגוש

9/08/2017
מטיילים בגוש (הגדל)

כמו בכל אזור יהודה ושומרון, גם גוש עציון התמלא בימי החופש הגדול במטיילים רבים, כאשר בין האתרים המתויירים ביותר בחודש האחרון נמנים מרכז המבקרים של כפר עציון, מסלול דרך האבות, ההרודיון ושבילי האופניים. רבים מהמטיילים אף נשארים ללון בצימרים החדשים בכפר עציון ומקדישים את החופשה לנופי הגוש. "הלב מתרחב כאשר רואים את הגוש שוקק חיים", מספר ראש מועצת גוש עציון שלמה נאמן, "הילדים טובלים במעיינות, הבוגרים יותר לומדים על ההיסטוריה דרך המיצג ודרך המסלולים השונים ברחבי הטבע וגם המבוגרים אוזרים אומץ ועולים על האומגה. ממליץ לנצל את הזמן שנותר מהחופש ולהגיע עם כל המשפחה לגוש".

 

ישראל שלי
מפות וחומרי הסברה
קולקציה

הפגנה תושבי יו"ש

תקשורת ישראלי בעשור דרמטי

סיור השר בנט

חנוכת שכונה ביקיר

נשיא המדינה

עבור לתוכן העמוד