• בונים על שלום

  בונים על שלום

  צוות המשא ומתן של הנשיא טראמפ יגיע השבוע שוב לישראל לפגישות עם ראשי המדינה והרש"פ. כמו בכל פעם, אבו מאזן יבקש להקפיא את הבנייה ביהודה, שומרון ובקעת הירדן על מנת לפתוח בשיחות. השלום בינינו לבין ...

 • כליזמרים בשומרון

  כליזמרים בשומרון

  אלפי אנשים השתתפו בשבוע שעבר בפסטיבל הכליזמרים הבינלאומי שהתקיים בפעם השנייה ברציפות בשומרון

 • הילולת האבות

  הילולת האבות

  כמדי שנה זכו השבוע אלפי מתפללים לעלות למערת המכפלה שנפתחה ליהודים לרגל ראש חודש אלול – הילולת האבות

 • המשכן במציאות רבודה

  המשכן במציאות רבודה

  בשילה הקדומה מתקיים בשבועות האחרונים סיור וירטואלי במשכן שילה עם משקפת מציאות רבודה, בעזרת המשקפת יכולים המבקרים לדמות ביקור חוויתי ומרגש במשכן עצמו.

חפשו אותנו בפייסבוק

הרשם לקבלת ניוזלטר

אודות

מועצת יש"ע פועלת לביסוס והרחבת מפעל ההתיישבות ברחבי יהודה ושומרון באמצעים פוליטיים, משפטיים והסברתיים, מתוך ראייתו כחלק מרכזי בהגשמת הציונות בדורות האחרונים. המועצה מאגדת את 24 הרשויות המוניציפאליות ביש"ע, ונחשבת לאחד הארגונים החוץ-פרלמנטריים הגדולים והמשפיעים בחברה הישראלית כיום. במועצת יש"ע פועלת מנהלת הסברה הכוללת מערך סיורים למעצבי דעת קהל וסטודנטים, מרכז מחקר ומידע, אירועי הכשרת דוברים ואנשי הסברה וכן פעילות מובילה בתחום הניו-מדיה.

משדרים עסקים כרגיל

9/08/2017
משדרים עסקים כרגיל (הגדל)

ראש מועצת בקעת הירדן דויד אלחייני אירח ביום שני את יו"ר הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, רן קיוויתי​, את מנהל המעוף האזורי חוני נתן ואת מנהל סניף מעוף אריאל אלי היומן, על מנת להכיר מקרוב את העסקים המקומיים. "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה הפורה עם מועצת בקעת הירדן", אמר אלי היומן בפתח הסיור, "עסקים מקומיים רבים נעזרים בנו. לא רק כאלו שנקלעו לקשיים, אלא גם עסקי​ם​ במצב טוב שמעוניינים לגדול ולהתרחב, באים ללמוד אצלנו כיצד לעשות זאת". לאחר הפגישה המשיכו קיוויתי והיומן לסיור עסקים בבקעת הירדן, והגיעו גם למושב נתיב הגדוד. שם הם נפגשו עם חיים וסילבי אורן, אשר הקימו במקום עסק לייצור שמן ארגן מתמרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ישראל שלי
מפות וחומרי הסברה
קולקציה

הפגנה תושבי יו"ש

תקשורת ישראלי בעשור דרמטי

סיור השר בנט

חנוכת שכונה ביקיר

נשיא המדינה

עבור לתוכן העמוד